Panjur ve Kepenk Sistemleri

Panjurlar özellikle pencerelerde uygulanan ve perdeye alternatif olan aksesuarlardır. Değişik şekillerde ve renklerde üretilen panjurlar sadece pencerelerde değil günümüzde balkonlarda da uygulanmaktadır. Özellikle ofislerde ve iş yerlerinde tercih edilen panjurların kullanımı gittikçe yaygınlaşmaktadır.

Panjur sistemleri günümüzde değişik şekillerde olmaktadır. En fazla ilgi gören panjur sistemi ise elektrikli ve uzaktan kumandalı üretilenlerdir. Bu sistem ile birlikte zaman kaybı olmadan panjuru kolaylıkla açıp kapatmak mümkün olmaktadır. En büyük artılarından biri de otomatik olduğu için manuel panjurlara nazaran daha az yıpranmasıdır. Güneş ışınları ya da toz gibi etkenlerin yapıları az etkilemesi için üretilen panjurlar yapının ya da pencerenin rengine göre üretilmektedir.

30 yıllık deneyimimiz ile yapı sektöründeki kaliteye atılan imza olan DEMSAN sizlere koşulsuz müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir. Demsan Yapı tarafından hazırlanan binlerce örnek projeye Referanslarımız bölümünden ulaşabilirsiniz. Kocaeli, Yalova ve Sakarya başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet vermekteyiz. Projelerinizde mimari çizimden, malzeme tedariğine ve ustalık işlerine kadar her hizmeti anahtar teslim yapmaktayız.

Fiyat teklifi almak, DEMSAN Yapı’yı daha yakından tanımak ve tüm sorularınız için bize 0546 556 56 41 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Sitemizin sağ alt köşesinde bulunan WhatsApp ikonuna tıklayarak tüm sorularınızı sorabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Demsan Yapı olarak bu işin ustası biziz diyor ve Tüm işlerinizde ücretsiz keşif, ücretsiz danışmanlık ve en kaliteli malzemeler ile uygun fiyatı vereceğimize söz veriyoruz..!

Menü