Alüminyum Cephe Sistemleri

Demsan Yapı Kocaeli’de Alüminyum Cephe Sistemleri alanında en çok tercih edilen firma konumundadır. Alüminyum, tüm iklim şartlarına dayanıklı olması, uzun ömürlü olması, rahat uygulanabilmesi, konforlu ve şık çözümleri kolayca mümkün kılması gibi nedenlerle doğrama sistemlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Siz de alüminyum cephe yaptırmak için öncelikle keşif yaptırmanız gerekmektedir. Alüminyum cephe fiyatları alanlara göre değişiklik göstermektedir. Projenizin detaylarını görmemiz ve yerinde keşif yapmamız akabinde fiyat belirleme çalışmamız çok kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Fiyat teklifi almak, cephe sistemlerini daha yakından tanımak ve tüm sorularınız için bize 0530 201 39 83 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Tüm referans projelerimizle hayalinizdeki yapıya kavuşmanızı sağlamak bizler için en önemli misyondur.

Dış cephe giydirme işlemlerinde genel olarak kullanılan uygulamalar ise, Klasik Kapaklı Cephe Sistemleri, Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri ve silikon cephe Kaplama Sistemleridir.

Dış cephe sistemleri; teknolojik ve toplumsal gelişmelere bağlı olarak estetik anlayış çerçevesinde oluşmuş bir sistemdir. Bu sistemde kullanılan kapaklı cephe, silikon cephe ve alüminyum cephe çeşitlerinin ise kendine özgü tarafları bulunmaktadır.

Alüminyum yüksek dayanıklılık isteyen müşterilerimizce tercih edilmektedir. Bu kaplama türü oksidiyona karşı oldukça dayanıklıdır. Ultraviyole ışınlara dayanıklılığı, uzun ömrü ve çevre dostu olması ile çok sık tercih edilen bu ürünün oldukça fazla kullanım alanı vardır.

Alüminyum cephe sistemleri Kocaeli firması olarak tüm dış cephe kaplama işlemlerinizde sizlere profesyonel ekibimizle en iyi hizmeti sunuyoruz. Son derece kaliteli ve uzun ömürlü olan bu kaplamalar ile binalarınızın değerine değer katın.  Cephe sistemleri Kocaeli şirketimizde kullandığımız kaliteli malzeme ile hem ısınma ve soğutma giderlerinden tasarruf sağlayabilir hem de binalarınızı dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz.

Üstelik bu işlemleriniz çok kolay ve hızlıca yapılmaktadır. Alüminyum sistemleri Kocaeli firması olarak uzman kadromuzla size hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Alümiyum Cephe Sistemleri Referansları

Menü