Kompakt Laminant Cephe

Kompakt laminat parke, alüminyum profillerden yapılan, binanın dışına estetik bir görünüm kazandıran kompakt laminat plakaların güvenli bir şekilde monte edilmesidir. Bir çok artısı olan kompakt laminat parkelerin en büyük artısı binanın nefes almasını sağlamasıdır. Bunun için havalandırmalı laminat alt konstrüksiyon kullanılmalıdır.

Kompakt laminat parke, yağmur suyunun içeri girmesini engelleyen bir sistemdir. Farklı uygulamalar için birbirinden farklı çeşitlerde dış cepheye uygulama yapmak mümkündür. Bu parkenin artılarından biri de üretiminde düşük alüminyum tüketimidir. Oldukça hızlı ve kolay montaj ile de bekleme süresini en aza indirir. Farklı renk seçenekleri ve farklı desenlerde üretim mümkündür. Şık görünüm ve sağlık için kompakt laminat parke tercih edilmektedir.

Günümüz mimarisinde çok önemli yer kaplayan cephe kaplama türlerinin başında gelen kompakt laminat cephe kaplamasistemi kendi içinde farklı farklı sistemler içeren fakat dışarıdan bakan için bir bütünlük sağlayan, gözleri yormayan ve oldukça şık bir görünüm katan cephe kaplama sistemlerinin başında gelmektedir. Bu sistem sayesinde firmalar oldukça büyük oranda şık bir görünüme sahip binalara kavuşmaktadır. Ahşap görünümü sayesinde ve dayanıklı olması sebebiyle çoğu insan tarafından kaplama alanında ilk tercih sebeplerinden olması tesadüf değildir. Kullanım için uygulandığı yerde uzun süreler boyunca ilk günkü canlılığını koruyan ve aşınmayan yöntem olan kompakt laminat cephe kaplama sayesinde modern çizgilere kavuşan çok sayıda bina bulunmaktadır. Özellikle yeni yapıların çoğunda kullanılan kompakt laminat kaplama sayesinde yapıların değeri de oldukça büyük oranda artmaktadır.

Isıya ve basınca dayanıklı, ayrıca dış etkenlerden oluşan aşınmalara karşı büyük oranda dayanıklı ürünlerden oluşan kaplama yöntemi sayesinde hem modern bir çizgiye kavuşan yapıların yanında, emniyetli olması ve dışarıdan bakan için harika bir bütünlük sağlaması nedeniyle modern mimarinin en çok tercih ettiği kaplama türlerinin başında gelmektedir ve uzun sürelerdir de bu liderliğini hiçbir yönteme kaptıracak gibi durmamaktadır.

30 yıllık deneyimimiz ile yapı sektöründeki kaliteye atılan imza olan DEMSAN sizlere koşulsuz müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir. Demsan Yapı tarafından hazırlanan binlerce örnek projeye Referanslarımız bölümünden ulaşabilirsiniz. Kocaeli, Yalova ve Sakarya başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet vermekteyiz. Projelerinizde mimari çizimden, malzeme tedariğine ve ustalık işlerine kadar her hizmeti anahtar teslim yapmaktayız.

Fiyat teklifi almak, DEMSAN Yapı’yı daha yakından tanımak ve tüm sorularınız için bize 0546 556 56 41 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Sitemizin sağ alt köşesinde bulunan WhatsApp ikonuna tıklayarak tüm sorularınızı sorabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Demsan Yapı olarak bu işin ustası biziz diyor ve Tüm işlerinizde ücretsiz keşif, ücretsiz danışmanlık ve en kaliteli malzemeler ile uygun fiyatı vereceğimize söz veriyoruz..!

Menü