Kayar Katlanır Pencere ve Kapı

Modern mimaride en çok tercih edilen ürünlerin başında kayar katlanır modüler yapılar gelmekte. Kapı ve pencere tercihlerinizin son derece modern bir yansımasını yaratan bu seçenekler, farklı dekorasyon tercihleri ile son derece uyum içinde bir hava katabiliyor. Bundan dolayı, eğer sıra dışı ve modern çizgiler arıyorsanız, katlanır pencere ve kapılar oldukça ön planda.

Faydalarına gelirsek, evinizde en çok şikayetçi olduğunuz konulardan biri olan ‘mobilyaların kapladığı fazla ve gereksiz alanlar’ katlanabilir yapılar ile ortadan kalkıyor. Aynı zamanda kapı ve pencere açma kapama işlemleri, bu işlemlerden kaynaklı bozulmalar ve sorunlar da kayar sistemler ile tarihe karışıyor. Kayar katlanır pencere ve kapıları siz de bir an önce kesinlikle deneyin.

30 yıllık deneyimimiz ile yapı sektöründeki kaliteye atılan imza olan DEMSAN sizlere koşulsuz müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir. Demsan Yapı tarafından hazırlanan binlerce örnek projeye Referanslarımız bölümünden ulaşabilirsiniz. Kocaeli, Yalova ve Sakarya başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet vermekteyiz. Projelerinizde mimari çizimden, malzeme tedariğine ve ustalık işlerine kadar her hizmeti anahtar teslim yapmaktayız.

Fiyat teklifi almak, DEMSAN Yapı’yı daha yakından tanımak ve tüm sorularınız için bize 0546 556 56 41 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Sitemizin sağ alt köşesinde bulunan WhatsApp ikonuna tıklayarak tüm sorularınızı sorabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Demsan Yapı olarak bu işin ustası biziz diyor ve Tüm işlerinizde ücretsiz keşif, ücretsiz danışmanlık ve en kaliteli malzemeler ile uygun fiyatı vereceğimize söz veriyoruz..!

Menü